Adnan Oktar’ın Mahkemede Yaptığı Avukatı Bile Şoke Etti: Korkunç Diyerek O Anları Anlattı

Adnan Oktar suç örgütüne dair her gün yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Belgeselde iki kızını örgütten kurtarma mücadelesini anlatan Elvan Koçak’ın avukatı Eser Çömlekçioğlu, mahkemede yaşananları anlattı.

MAL VARLIKLARINA EL KONSA DA PARA AKIŞI VAR

Çömlekçioğlu “Mal varlıklarına el konuldu ama yurt dışında hala firari örgüt üyeleri var hala sempatizanlar var, dolayısıyla oradan çok büyük maddi akışlar oluyor. Dışarıdaki örgüt üyeleri, sonrasında serbest bırakılan kadınlar, özellikle bunlar hâlâ az çok çalışmalarına devam ediyorlar işte çevirilerde onlardı bunlardı derken hâlâ ailelerinden aldıkları paralarla örgüte ve Adnan Oktar’a finans sağlıyorlar” dedi.

“KADINLAR HALA EVLERDE”

‘Kedicik’ diye bilinen kadınların da hala belli evlerde kaldığını iddia eden Çömlekçioğlu “Kadınlar belli evlerde, bir evlerde kalıyorlar. Dışarıdaki bu yapılanma tutuklu olan bütün erkeklere de kadın üyelere de yine örgüt tarafından finans sağlanıyor” diye konuştu.

“NE GÜZEL KIZCAĞIZ, SU GİBİ”

Mahkeme sırasında tanık olduğu anları “Korkunçtu” diyerek anlatan Eser Çömlekçioğlu şunları söyledi:

“Adnan Oktar’ın son savunması, 10 bin yılla yargılanıyor, can telaşında olmanız gerekirken bir avukat geldi sanık tarafına daha önce hiç gelmemiş tanımıyoruz. Güzel bir kızcağız giymiş kıyafetini eteğini en önde oturuyor. Adnan Oktar’ın görebileceği bir noktada. Elinde telefonu tüm duruşma boyunca oturdu, Adnan ona bakıyor o Adnan’a bakıyor.

Sonunda Adnan dayanamadı kendisi de söyledi ‘kızcağız baksanıza dedi ne kadar güzel dedi su gibi dedi’ adam 10 bin yılla yargılanıyor hâlâ güzel kadına iltifat etmenin peşinde. Çok garip bir kafa.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir