Demet Özdemir’den Angelina Jolie’ye: Seni kıskanıyorum!

Demet Özdemir, usta oyuncu Haluk Biginer’in ‘Agâh Beyoğlu’ karakterine hayet verdiği Şahsiyet’in Uniq İstanbul Expo’da gerçekleşen ikinci sezon galasına katıldı. Gösterim öncesi kameralar karşısına geçen güzel oyuncu, sorulara yanıt verdi.

“BEDAVAYA YAPIYORUM”

Geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan “Kulüp açıyor” haberleri hakkında Ödemir, “Olabilir mi öyle bir şey? Çok yakın bir arkadaşım açıyor. Manevi olarak destek olmak amaçlı bir tanıdığıma destek veriyorum sadece. Ticari bir bağlantım yok tabii ki. Bunu bedavaya yapıyorum diyelim. Arkadaşlarımın mekanı ilk tercihim oluyor çünkü güvende hissediyorum” sözleriyle konuya açıklık getirdi.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Aşk haberleri hakkında ise ünlü oyuncu, “Şu anda çok yoğun bir tempodayım. Gerçekten hayatımda kimse yok. Böyle bir şey olursa da saklamam emin olun. Benim böyle bir şeye ihtiyacım yok” şeklinde konuştu.

“BİRAZDAN BANA DAHA YAKIN OLACAK”

Yönetmen koltuğunda Pablo Larrain’in oturduğu Maria filminde Haluk Bilginer’in başrolde Angelina Jolie ile birlikte rol almasına gönderme yapan Demet Özdemir, “Angelina seni kıskanıyorum ama birazdan bana daha yakın olacak. İkna ederim diye düşünüyorum” diyerek güldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir