Galatasaray’da Berkan Kutlu geri dönüyor!

Galatasaray’da yaz döneminde Genoa’ya kiralanan Berkan Kutlu devre arasında geri dönüyor.

Seri A’da 6 maçta 193 dakika, İtalya Kupası’nda ise 2 karşılaşmada toplamda 136 dakika forma giyen Berkan’ın yeterli süre alamamaktan dolayı mutsuz olduğu ve geri dönmek istediği belirtildi. Teknik Direktör Okan Buruk’un da Berkan’ın dönüşüne sıcak baktığı bildirildi. Buruk’un özellikle yerli rotasyonu için 25 yaşındaki oyuncunun dönmesini istediği öğrenildi. Berkan’ın özellikle geçen sezonki iki Fenerbahçe derbisinde ilk 11’de maça başladığı ve iyi performans sergilediği vurgulandı.

Genoa’ya 250 bin euroya kiralanan Berkan’ın yarım sezon forma giymesi nedeniyle İtalyanların bu rakamın yarısı olan 125 bin euro ödeyeceği belirtildi. Genç futbolcunun satın alma opsiyonu olarak 5 milyon euro sözleşmeye yazılmış, ancak Genoa bunu kullanmama kararı almıştı.

SOĞUK HAVAYA ÖZEL TEDBİRLER

Cim-Bom’u Sivas’ta soğuk hava endişelendiriyor. Yarın maç saatinde havanın eksi 3 ile eksi 5 aralığında olacağı ve bu nedenle bir dizi tedbir alınacağı belirtildi.

Oyuncuların soğuktan olumsuz etkilenmemesi için hazırlık yapıldığı bildirildi. Termal çoraplar, kulaklıklar ve kas ısıtıcı kremlerle önlem alınacağı dile getirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir