Uzman Görüşü: İşte Sepetimde Olsaydı Diyeceğiniz 5 Altcoin!

Kripto para piyasası önceki günlerde önemli kazançlar kaydetti. Ancak, hafta sonuna girerken, birçok kripto para birimi konsolide olmaya başladı. Kripto uzmanı Ana Zirojevic’e göre, önümüzdeki hafta hala potansiyeli olan ve 0,10 doların altında düşük bir giriş imkanı veren altcoin projeleri var. Uzman, önümüzdeki hafta için cazip bir yatırım fırsatı olarak gördüğü 5 kripto parayı paylaşıyor.

İlk sırada popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB) var

Dünyaca ünlü köpek meme coin’i Shiba Inu (SHIB), kripto hizmetlerini Nevada eyaletine de genişlettiğini duyuran Amerika merkezli finansal hizmetler şirketi Robinhood ile yaptığı büyük ortaklık sayesinde son zamanlarda yatırımcıların dikkatini yeniden çekti. Bunun da ötesinde, son günlerde kaydedilen işlem hacminde önemli artış kaydetti. Bu da önemli fiyat hareketlerinin habercisi olacak artan bir ilgiye işaret ediyor. Fiyatına gelince, SHIB yazı zamanında %0,43’lük bir düşüşle 0,000007875 dolardan işlem görüyordu. Ancak yine de haftalık grafiğinde %12,58’lik bir ilerleme kaydetti. Ayrıca, aylık grafiğinde de %8,48’lik bir kazancın üzerinde oturuyor.

SHIB 7 günlük fiyat grafiği

İkinci sırdaki altcoin: Floki Inu (FLOKI)

Floki Ekosisteminin hizmet tokenı olan FLOKI’nin işlem hacmi ve fiyatı kısa süre önce fırladı. Bunda, Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonunun (DAO) FLOKI staking programından önce, yükselen gerçek dünya varlığı (RWA) segmentine adanmış TokenFi tokenını piyasaya sürdüğü haberi etkili oldu. FLOKI, yazı sırasında günlük bazda %23,76 artışla 0,0000381795 dolardan el değiştiriyordu. Bunun yanında altcoin bir önceki haftaya göre %104,96’lık muazzam bir kazanç elde etti. Daha da ilginci FLOKI, aylık grafiğinde %143,50’lik daha da yüksek bir ilerleme kaydetti.

Floki 7 günlük fiyat grafiği

Öldü denilen Pepe (PEPE) dirildi, hem de nasıl!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, meme coin ateşi Bitcoin’in spot ETF spot ışığını çaldı. Kurbağa temalı kripto para birimi Pepe (PEPE), on-chain faaliyet ve işlem hacminde büyük artış kaydetti. Bunun yanında, piyasa değerini tek bir haftada ikiye katladı. Böylece, değerini 500 milyon doların üzerine çıkardı. Bu arada, onu tutan 155.000 bireysel kripto cüzdanına ulaştı. Meme coin’i Pepe, yazı sırasında günlük bazda %0,10’luk bir artışla 0,000001184 dolardan işlem görüyordu. Ancak, geçen hafta %79,58’lik oldukça tatmin edici bir kazanç elde etti. Bunun yanında aylık grafiğinde %64,65’lik bir güçlenme kaydetti.

Pepe 7 günlük fiyat grafiği

Üçüncü sırada Amazon ortağı altcoin WAX (WAXP) var

WAX (WAXP) kısa süre önce şirketinin “oyun evreninin Web3’e entegrasyonunda yeni ölçütler belirlemek” amacıyla dünyanın dört bir yanındaki Brawlers oyuncularına dijital koleksiyonlar ve diğer avantajlar sunmak için Amazon Prime Gaming ile işbirliği yaptığını duyurdu. Şu anda WAX fiyatı 0,05725 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu da son 24 saatte %10,34’lük bir artışa işaret ediyor. Bunun yanında altcoin son yedi günde %10,03’lük kazanç elde etti. Ayrıca, geçtiğimiz ay %42 gibi etkileyici bir oranda ilerleme kaydetti.

WAX 7 günlük fiyat grafiği

Son sırada Cronos (CRO) geliyor

Bu arada, kripto saklama sağlayıcısı Atato, kodlama süreçlerini ortadan kaldırmanın yanı sıra kripto varlıkları için gelişmiş güvenlik, esneklik ve işlevsel verimlilik sunma misyonuyla, Kendi Chain’ini Getir (BYOC) ağının Cronos (CRO) Chain ve XRP Ledger (XRP) ile entegrasyonunu kısa süre önce onayladı. Cronos şu anda 0,05887 dolardan el değiştiriyor. Altcoin, son 24 saatte %1,3’lük bir düşüş yaşadı. Ancak yine de önceki yedi günde değerini %12,87 oranında artırdı. Bunun yanında CRO fiyatı geçtiğimiz ay %17,34 yükseldi.

Cronos 7 günlük fiyat grafiği

Her şey göz önüne alındığında, yukarıdaki varlıklar son günlerde güç ve olumlu gelişmeler gösterdi. Uzmana göre, 30 Ekim’de başlayan haftada onlar için daha fazla artış olabileceğini gösteriyor. Ancak uzman, bu sektörde işlerin bazen bir hevesle değişmesini mümkün olduğunun altını çiziyor. Bu nedenle kişinin kendi araştırmasını yapmasının önemini vurguluyor. Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir